Prečo práve my?

Milí naši klienti!

V marci 2017 sme prebrali Hotel Lomnistá, ktorý v súčasnosti prechádza interiérovými a exteriérovými úpravami s cieľom pripraviť hotel tak, aby sme mohli pôsobiť na trhu hotelových zariadení so zameraním na rôzne druhy pobytov pre deti, žiakov, študentov a rodiny na celom Slovensku. V tejto súvislosti si Vás dovoľujeme osloviť so vzájomnou spoluprácou pri organizovaní takých skupinových akcií ako sú – školy v prírode, lyžiarske kurzy, školské výlety, letné tábory, rodinné pobyty či pobyty pre seniorov.

Pobyty budeme realizovať tak, aby zodpovedali súčasným podmienkam a nárokom našich najmenších, ale aj dospelých klientov. Prostredníctvom starostlivého personálu sa snažíme zabezpečiť s tým spojené kvalitné služby. Lokalita hotela, jeho rozloha a okolie nám umožňuje ponúknuť klientom množstvo interiérových a exteriérových možností na realizáciu rôznych druhov voľnočasových, oddychových, športových a iných záujmových aktivít, nielen pre deti, žiakov a študentov, ale aj pre rodičov či pedagógov, ktorí sú neodmysliteľnou súčasťou všetkých pobytov s deťmi. Chceme Vám poskytnúť netradičné inovatívne metódy a formy pri samotnej výučbe v rámci škôl v prírode, a to nielen prostredníctvom výučby priamo v srdci nízkotatranskej prírody, ale aj prostredníctvom prvotriednych animátorov, ktorí sa plnohodnotne postarajú o Vašich žiakov a deti, formou vytvárania zaujímavého voľnočasového programu počas už spomenutých škôl v prírode, ale aj v priebehu letných táborov, školských výletov a samozrejme rodinných pobytov, s cieľom zabezpečiť oddych pre Vás všetkých.

Zimné pobyty sa nezaobídu bez certifikovaných lyžiarskych inštruktorov, ktorí Vás odbremenia od namáhavej výučby lyžovania, čím sa pre Vás lyžiarsky pobyt stáva nielen povinnosťou, ale aj príjemným oddychom.

Zaujímavosťou je vytvorenie špeciálneho bonusového balíka, ktorý obsahuje jednotlivé bonusy a výhody nielen pre deti vo forme fakultatívnych výletov do okolia a rôznych motivačných odmien, ale aj pre pedagógov, prostredníctvom finančnej prémie, ako zaujímavej súčasti tohto balíka.

Naším hlavným cieľom je pre našich klientov vytvoriť príjemnú atmosféru a poskytnúť im čo najviac možností aktívneho a pasívneho oddychu.

Prečo práve my?

  1. Orientujeme sa na spokojnosť všetkých našich klientov – od tých najmenších až po seniorov.
  2. Pre klientov zabezpečujeme komplexné, aj nadštandardné služby.
  3. Varíme vynikajúcu a zdravú domácu stravu.
  4. Ponúkame viac než 25 exteriérových a interiérových aktivít priamo v hoteli a jeho okolí.
  5. Poloha hotela v krásnej prírode Nízkych Tatier je tým pravým prostredím pre plnohodnotný relax.

Veríme, že po prečítaní týchto riadkov, si stránku nášho Hotela LOMNISTÁ so záujmom pozriete, aby ste si mohli včas rezervovať vybraný pobyt práve u nás.